![Κατερίνα Πετροπούλου: "Η καθημερινή τριβή στην εργασία, το να κινείσαι και να “ζεις” μέσα σε ένα ξενοδοχείο θεωρώ πως είναι απίστευτη πηγή γνώσης" Κατερίνα Πετροπούλου: "Η καθημερινή τριβή στην εργασία, το να κινείσαι και να “ζεις” μέσα σε ένα ξενοδοχείο θεωρώ πως είναι απίστευτη πηγή γνώσης"](uploads/blog/articles/423.jpg)
Κατερίνα Πετροπούλου: "Η καθημερινή τριβή στην εργασία, το να κινείσαι και να “ζεις” μέσα σε ένα ξενοδοχείο θεωρώ πως είναι απίστευτη πηγή γνώσης" | Konstantinos Kotsos
![Κατερίνα Πετροπούλου: "Η καθημερινή τριβή στην εργασία, το να κινείσαι και να “ζεις” μέσα σε ένα ξενοδοχείο θεωρώ πως είναι απίστευτη πηγή γνώσης" Κατερίνα Πετροπούλου: "Η καθημερινή τριβή στην εργασία, το να κινείσαι και να “ζεις” μέσα σε ένα ξενοδοχείο θεωρώ πως είναι απίστευτη πηγή γνώσης"](uploads/blog/articles/423.jpg)
![](uploads/blog/editors/14.jpg?v=)
Konstantinos Kotsos
Communication & Pr
Communication and Pr manager at the organising company Demand Fairs & Media. Part of the communication team and organisation of 100% Hotel Show. Fields of interest are tourism, material technology, arts, design and everything that feeds his curiosity.